YesStraws

*Lõime YesStrawsi, et vahetada välja plastkõrred, mis tekitavad keskkonnakahju kogu maailmas.*

Nüüdseks teame kõik hirmsat tõde plastist ühekorratoodete ja mikroplasti kohta. Inimestena tahame kaitsta oma ümbruskonda ja planeeti. Samas ei soovi me tarbijatena mugavuses järeleandmisi teha. Hea lahendus on võtta kasutusele loodussäästlikud tooted, mis ei kahjusta keskkonda.

Kui soovite asendada kahjulikud plastkõrred rohelise tootega, siis valige YesStrawsi joogikõrred. Meie kõrred on toodetud 100% taimsest materjalist. Kõrte valmistamisel kasutatakse ainult nisu ja pilliroo varsi, mistõttu lagunevad need loomulikult ega jää prügilasse.

YesStrawsi kõrred on väga keskkonnasäästlikud, kuna meie tooraine on taastuv loodusvara. YesStrawsi toodete pakend on taaskasutatavast materjalist, mille saab uuesti ringlusse võtta. Pakume oma klientidele mitmesuguseid koostöövõimalusi – laiast joogikõrte valikust logistikalahendusteni. Proovime pakkuda kasulikku asendust plastkõrtele, kuna meie eesmärk on loodussäästlike joogikõrte tootmise kõrval edendada ka ökoteadlikku elustiili.


*Asume loodussäästlikus piirkonnas*

Oleme loonud suurepärase kvaliteediga ainulaadse toote. Kasutage elegantseid ja stiilseid YesStrawsi kõrsi ning nautige kõiki oma lemmikjooke. Vähem oluline ei ole ka see, et oleme välja mõelnud eritehnoloogia varte puhastamiseks ja steriliseerimiseks, et toomisprotsessis tekiks võimalikult vähe jäätmeid. Tunneme uhkust oma mugava ja loodussäästliku toote üle, mis kahjustab võimalikult vähe keskkonda.
Meil on sobilikud tingimused nisu ja pilliroo loomulikuks kasvatamiseks. Saagikoristusega käib alati kaasas ülejäägi probleem. Mõistsime, et nisu ja pilliroo varred on põllumajanduslikud kõrvalsaadused, mida peetakse meie maal tavaliselt jäätmeteks. Otsustasime seda muuta ja hoida ära loodusvarade raiskamist.

Meie meeskonna liikmed on pärit erinevatelt elualadelt, kuid meid ühendab soov luua toode, mis aitab nii meie kohalikku ümbruskonda kui ka planeeti üleüldiselt. Oleme veendunud, et YesStraws on just selline toode. Tule ja liitu meiega!


Võta meiega ühendust:

Copyright © 2019 All rights reserved | Created by Data Media